Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 19. Okt 2017, 13:30

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 43 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
 Pripomienky k vedeniu fóra 
Autor Správa
Zvestovateľ
Zvestovateľ
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Pripomienky k vedeniu fóra
Nuž ja tiež raz za týždeň kuknem, či tu nie je nová téma, ale už dávno nič. Podobne aj ja som už všetko, čo ma zaujímalo dávno prediskutoval a nič nové ma nenapadá...

čo už...

Str, 24. Máj 2017, 11:28
Profil E-mail
Moderátor
Moderátor
Obrázok užívateľa

Iné fóra samozrejme sú, len je tuším proti pravidlám uviesť ich a navyše tiež tam asi nebude veľká aktivita. Zrejme ich z veľkej časti nahradili facebookové skupiny (čo je smutné už len kvôli chronologickému zoradeniu a pomalému načítavaniu). Ja si myslím, že ľudia väčšinou majú iné problémy no a mladí -hlavná báza prispievateľov zostarla, riešia iné témy, tak ako ja. Potom sa spustila lavínová vlna, keďže nikomu sa nechce reagovať tam, kde nedostane odpoveď.

Drobný nápad aj mám, ale ten je o tom, že mám veľa neprečítaných článkov na hlavnej stránke a po prečítaní by som ich mohol okomentovať... nechcem ale nič sľubovať. Neviem či to ale vyjde, keďže po zavedení komentárov na hlavnej stránke k článkom Hextall dal celú sekciu reakcií k článkom do smetiska, kde to je zamknuté a priamo na stránku písať nechcem. :donna
Keď ale máte niečo konkrétne čo sa chcete vyzvedieť, stále mi môžte napísať mail.

Pia, 26. Máj 2017, 19:08
Profil E-mail
Záujemca
Záujemca

Aky mas mail?

predsa ten v profile uvedeny.
Otokar

Str, 07. Jún 2017, 07:03
Profil E-mail
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 43 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť